Villamosmérnök pozíciók

Különböző villamosmérnöki munkakörökbe keresünk, olyan jelölteket, akik:

  • Élvonalbeli, prémium minőséget képviselő berendezések gyártásában szeretne részt venni.
  • Gyakorlatias, aktív részvételével tudná erősíteni a csapatmunkát
  • Műszaki kihívások megoldásában jártás, kreatív személyiséggel rendelkezik
  • Villamosmérnöki diplomával rendelkezik, vagy technikus szintű végzettségéhez jelentős szakmai tapasztalat és tudás párosul (lásd szakmai elvárások alább)
  • A mindennapi kommunikáció nyelve az ANGOL, írásban és szóban is, ezért ennek alkalmazása nélkülözhetetlen. További előnyt jelent, ha a jelölt NÉMET nyelvismerettel is rendelkezik.

Kérjük, hogy a felsorolt szakmai elvárásokkal kapcsolatos tudását részletesen tüntesse fel a pályázati anyagában (pl. gyakorlatban megszerzett idő megjelölésével):

  • PLC ismeretek. Azon belül preferált: Siemens TIA, Step 7, Siemens WinCC
  • Wonderware InTouch
  • EPLAN Pro Panel
  • AUTODESK AutoCAD
  • Vállalatirányítási rendszer használatában alapszintű gyakorlat (pl. SAP vagy Oracle)
    Tüntesse fel továbbá, ha dolgozott már német anyanyelvű területen, gépgyártásban, mely előnyt jelent.
  • Kérjük jelölje meg, és részletezze, ha további automatizálási, vagy pneumatikai / hidraulikai ismeretekkel is rendelkezik (melyek szintén előnyt jelentenek).

Természetesen nem alapelvárás, hogy az összes felsorolt ismerettel egyszerre rendelkezzen a jelölt, ezért képzési programunk során a hiányzó gyakorlati tudást elsajátíthatja

Amit kínalunk:

  • Lendületes, elhivatott csapatban dolgozhat, ahol családias, egymást támogató légkörben telhet minden munkanapja.
  • A nálunk végzett munka a gyártás jellegéből adódóan folyamatosan változik, a szakmai kihívások miatt a kreativitását mindenki használja (nincs monotonitás)
  • Zöld mezős beruházás révén új gyártócsarnokban, zajmentes, tiszta munkakörnyezetet kínálunk.
  • A kiemelten pontos, szakmaiságot igénylő munkáért cserében ténylegesen versenyképes juttatást biztosítunk.
  • Kivételes munka / magánélet egyensúlyt tudunk biztosítani dolgozóinknak, olyan műszakbeosztással, ami az igényekhez igazodik. 1 műszakos, nappali műszakrend.
  • A munkaerő piacon kiemelten értékes szakmai továbbfejlődési lehetőséghez jutnak a nyitott pozíciókat betöltő jelöltek.
  • Stabil munkáltatóként ismernek minket a piacon. A kialakult járványügyi helyzet miatt sincs elbocsájtás a cégünknél, kapacitás- és létszámbővítésünk töretlen.

A munkavégzés helye: Debrecen, Határ úti ipari park.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázati anyagát juttassa el a job@burkle.hu email címre, vagy kérdésével hívja a +49 159 04157508 számot (magyar nyelvű tájékoztatás).