Stratégiai beszerző

munkakörbe olyan jelölteket, aki:

  • Kellő rugalmassággal rendelkezik, hogy a stratégiai feladatok mellett a PO-k kiadásában is tevékenyen erősíteni tudja a beszerzési csapatot
  • Beszállítói pontosság és minőség szint mérésében gyakorlati tapasztalatokkal rendelkezik, és eredményt tud felmutatni azok fejlesztésében
  • Részt vett beszállítói ártárgyalásokban, cél és eredményorientált személyiséggel rendelkezik
  • Tapasztalt külföldi beszállítók termékeinek közeli forráshoz való „lokalizálásában”
  • A mindennapi kommunikáció nyelve az ANGOL, írásban és szóban is, ezért ennek magabiztos alkalmazása nélkülözhetetlen. További előnyt jelent, ha a jelölt NÉMET nyelvismerettel is rendelkezik
  • Szoftverek használatában határozott (pl. MS Excel, Outlook), és vállalatirányítási rendszer használatában (pl. SAP vagy Oracle) gyakorlott, magabiztos
  • Beszállítói és alapanyag törzs, illetve a beszerzési árak karbantartásában jártas
  • Analitikus, stratégiai gondolkodás jellemzi

Előnyt jelent, de nem alapfeltétel ha:

  • Új beszállítók kiválasztási folyamatában, beszállítók fejlesztésében gyakorlati tapasztalattal rendelkezik
  • Műszaki alapismeretekkel, végzettséggel rendelkezik
  • Dolgozott mar német anyanyelvű területen, vagy gépgyártással kapcsolatba került
  • Beszállítói minőségügyi tevékenységekben jártas
  • Raktározási, bevételezési folyamatokban van tapasztalata
  • Készletgazdálkodáshoz kapcsolódó végzettség vagy tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Lendületes, elhivatott csapatban dolgozhat, ahol családias, egymást támogató légkörben lehet minden munkanap.
  • Zöld mezős beruházás révén új gyártócsarnokban, zajmentes, tiszta munkakörnyezetet kínálunk.
  • A kiemelten pontos es precíz munkáért cserében ténylegesen versenyképes juttatásokat biztosítunk.
  • Az összes munkatársunknak mobiltelefont biztosítunk, korlátlan használattal.
  • A munkaerő piacon kiemelten értékes idege nyelvi, és szakmai továbbfejlődési lehetőséghez jut a pozíciót elnyerő jelölt.
  • Stabil munkáltatóként ismernek minket a piacon. A kialakult járványügyi helyzet miatt sincs elbocsájtás a cégünknél, kapacitás- és létszámbővítésünk töretlen.

A munkavégzés helye: Debrecen, Határ úti ipari park.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázati anyagát juttassa el a job@burkle.hu email címre, vagy kérdésével hívja a +49 159 04157508 számot (magyar nyelvű tájékoztatás).